Zapraszamy do współpracy
71 354 23 37 | 609 572 059 | biuro@tasta.pl

Automatyzacja markiz

"Myślące Markizy"

...dzięki zastosowaniu automatyki reagują na słońce i deszcz. To zawsze może się wydarzyć: zapomnieli Państwo zwinąć swoje markizy, nagle zrywa się wiatr, który może uszkodzić kosztowną ochroną przeciwsłoneczną. Urządzenia automatyki SOMFY zabezpieczają przed takimi "niespodziankami", chroniąc jednocześnie rośliny i meble przed szkodliwym działaniem promieniowania UV. Dzięki automatycznie sterowanym i poruszanym markizom potencjalni włamywacze nie zorientują się, że domownicy wyjechali.

Potrzebne są

...siłownik wkładany SOMFY HiPro

Siłowniki te pasują do wszystkich rur nawojowych. Wyposażone są w wyłączniki krańcowe, mocny silnik asynchroniczny, bezobsługową przekładnie i hamulec. Charakteryzują się wyjątkowo cichą pracą.

... lub siłownik SOMFY SLT

Siłownik ten został stworzony specjalnie do markiz kasetowych. Pod koniec zwijania markizy redukuje on moment obrotowy i markiza zostaje dokładnie i delikatnie zamknięta.

...radiowa automatyka słoneczno-wiatrowa Soliris RTS

Dzięki niej markiza rozwija się i zwija automatycznie w zależności od siły wiatru lub intensywności nasłonecznienia. Markizę można sterować również pilotem.