Zapraszamy do współpracy
71 354 23 37 | 609 572 059 | biuro@tasta.pl

Markilux 1700 / 1700 stretch

Solidna i piękna konstrukcja MARKILUX 1700.
Elegancki design, sprawdzona technika - markiza otwarta o szlachetnym wyglądzie.

Konstrukcja

Ooptycznie bardzo dopasowane kształty i poprzez systemową konstrukcję również dostępna z kasetą na poszycie. Rura nośna markizy i rura nawojowa zlewają się poprzez boczną kapę w jedną całość. Pięknie uformowany aluminiowy profil wysięgu z rynną deszczową i bocznym odpływem wody dodaje delikatnego charakteru. Kombinacje kolorystyczne z chromowanymi bokami tworzą ciekawe optycznie kompozycje Poprzez szczególnie stabilną konstrukcję tej markizy można ją stosować do osłony również dużych powierzchni. Wyjątkowa technologia ramion z optymalnym przenoszeniem siły przez ścięgno Bionic wykonane z włókien high-tech. Markiza dostępna jest w kolorach standartowych RAL jak również w kolorach lounge. Poza tym dostępna w wersji stretch.

Wymiary

Markilux 1700 dostępna jest w maksymalnej szerokości 700 cm. Maksymalny wysięg wynosi 400 cm. Dzięki specjalnej technice ramion przegubowych może być także wykonana jako markilux 1700 stretch z wysięgiem większym od szerokości.

Markilux 1700 stretch dostępna jest w maksymalnej szerokości 400 cm. Maksymalny wysięg wynosi 400 cm. Większy wysięg niż szerokość to idealne rozwiżzanie do wąskich tarasów niszy i balkonów.

Wybór tkanin

Dostępne są wszystkie desenie poszycia z akrylu i sunsilk snc z aktualnej kolekcji markilux włącznie z ekskluzywną serią signature. W zakres dostawy wchodzi falbana.

Napęd

Obsługa manualna za pomocą korby ze stali szlachetnej, opcjonalnie z silnikiem elektrycznym lub radiowym z pilotem markilux.

Konstrukcja