Zapraszamy do współpracy
71 354 23 37 | 609 572 059 | biuro@tasta.pl

Markizy tarasowe Markilux 990

MARKILUX 990 to smukła markiza w kasecie. Mala, nowoczesna, funkcjonalna i odpowiednia także przy niewielkiej ilości miejsca.

Konstrukcja

Mocne ramiona zapewniają niezwykle silne naprężenie poszycia, a zróżnicowana długość ramion górnych i dolnych sprawia, że markiza jest nadzwyczaj stabilna nawet w stanie rozlożonym. Mimo niepozornego wyglądu rura nawojowa markizy ma średnicę 85 mm. Opcjonalnie markiza jest również dostępna z profilem ściennym.

Szczególne właściwości techniczne

Elementy ramion i przegubów zostały wykonane z wyciskanych lub odkuwanych matrycowo profili aluminiowych. Wszelkie śruby i elementy konstrukcji zostały wykonane z zabezpieczonej przed korozją stali szlachetnej - jakość na wiele lat, bez względu na warunki. Opcjonalnie markiza jest również dostępna z profilem ściennym.

Wymiary

markilux 990 dostępna jest w maksymalnej szerokości 500 cm. Maksymalny wysięg wynosi 300 cm.

Wzornictwo

Eleganckie kształty i wizualnie ładne zaślepki sprawiają, że ta markiza markilux przykuwa wzrok, nawet gdy jest złożona. Zakrzywiona zaślepka poszycia gwarantuje harmonijny wygląd rozłożonej markizy. Opcjonalnie markiza jest również dostępna z falbaną.

Poszycie

W markizach tego modelu mogą zostać wykorzystane dowolne poszycia markilux? z oferty poszyć do markiz balkonowych i tarasowych.

Napęd

Markiza jest seryjnie wyposażona w napęd manualny z korbą wykonaną ze stali szlachetnej, opcjonalnie można zamówić silnik elektryczny i pilota zdalnego sterowania.

Konstrukcja

Legenda

  1. Widok z boku przy kącie nachylenia 35 stopni
  2. Widok w przekroju
  3. Widok boczny z uchwytem korby do obsługi manualnej (standard)
  4. Mocowanie do stropu
  5. Mocowanie do ściany
  6. Przegub ramienia z łańcuchem ze stali okrągłej
  7. Ustawienie kąta nachylenia przy mocowaniu do ściany
  8. markilux 990 z profilem mocowania do ściany (opcjonalnie)