Zapraszamy do współpracy
71 354 23 37 | 609 572 059 | biuro@tasta.pl

Markiza Veranda 780/880

Ta markiza pojawia się zawsze wtedy, gdy jej Państwo potrzebujecie i dyskretnie chowa się w swojej kasecie, gdy chcecie się Państwo cieszyć pełnym nasłonecznieniem. Praktyczna uszczelka szczotkowa zapewnia, że poszycie Państwa markizy markilux? będzie chronione w kasecie przed wszelkimi zabrudzeniami.

Kaseta / montaż

kaseta utrzymuje całą markizę markilux? i jest niezwykle stabilna. Markiza jest dostępna do powierzchni ok. 12 m2. Długi profil gwarantuje łatwy, dostosowany do indywidualnych potrzeb montaż. Większe markizy sa wyposażone w dodatkowy wspornik poszycia, który gwarantuje jeszcze większą stabilnośc materiału. Wstępny montaż i opatentowany system mocowania Clipsystem sprawiają, że montaż przebiega bardzo szybko i skutecznie.

Poszycia

Możliwość zastosowania wszystkich poszyć markizowych markilux?. Szczególnie zaleca się zastosowanie poszycia markilux? transolair, które mimo miłego zacieniania umożliwia również patrzenie na zewnątrz.

Długość rozwijania

Poszycie może mieć długość nawet do 400 cm. Szyny prowadzące moga wystawać nawet o 80 cm poza krawędź zacieniania.

Napęd

Markiza jest seryjnie wyposażona w napęd manualny (przegub kardana i korba stożkowa). Silnik elektryczny (silnik wewnętrzny z elektronicznym wyłącznikiem krańcowym) jest dostępny jako wyposażenie dodatkowe.

Szczególne właściwości

Przeciwcięgno wyposażone w pas Vario wykonany z elastycznej tkaniny zapewnia szczególnie dobre napręenie poszycia (maksymalne napręenie poszycia występuje przy całkowitym rozłożeniu markizy, w ustawieniach pośrednich może dochodzić do niewielkiego zwisu, co jest związane z właściwościami konstrukcyjnymi).

Opcje dodatkowe

Czujniki nasłonecznienia i siły wiatru

Dzięki czujnikom naslonecznienia i siły wiatru możecie Państwo spokojnie wypoczywać i obserwować reakcje swojej markizy markilux?: zmiana pogody sprawia, że cała automatyka sama zadba o odpowiednie dostosowanie pozycji markizy. Państwa markiza markilux? automatycznie się otworzy, gdy zacznie świecić słońce, albo zostanie schowana w kasecie w momencie, gdy na dworze pojawi się silniejszy wiatr.

Czujniki nasłonecznienia i siły wiatru stanowią niezwykle praktyczną pomoc szczególnie wtedy, gdy zamierzacie Państwo chronić pomieszczenia wewnątrz budynku przed zbyt mocnym wzrostem temperatury. Ten komfort jest niezwykle przyjemny i praktyczny w przypadku zacieniania pokoi mieszkalnych i sypialni - zatrudnijcie Państwo swoją markizę markilux? jako "pogodowego lokaja"!

Napędy silnikowe i zdalne sterowanie

Potrzebne są guziczki: wyposażona w silnik elektryczny markiza markilux? reaguje na polecenia wydawane za pośrednictwem przycisków. W przypadku, gdy dodatkowo wyposażycie ją Państwo w pilota zdalnego sterowania, wtedy sterowanie markizą będziecie mogli przeprowadzać na odległość. Nowy pilot markilux charakteryzuje się nie tylko ładnym wyglądem. Jest dostarczany w wersji 1- lub 4-kanałowej i pracuje na częstotliwości 433 Mhz.

To dodatkowy komfort, który powinniście sobie Państwo zafundować.

Układy mechaniczne markizy markilux? pracują bardzo lekko i płynnie, dlatego właśnie można je obsługiwać za pomocą korby ręcznej bez uzycia siły. Obsługa za pomoca silnika elektrycznego jest jednak zdecydowanie przyjemniejszą alternatywą: żeby zrealizować ten zamiar wystarczy zwykłe przyłącze elektryczne na zewnątrz budynku. Dostępna jest również możliwość sterowania pracą silnika za pośrednictwem przełącznika umieszczonego w pomieszczeniu - sterowanie za pomocą pilota jest jednak mniej widoczne i daje Państwu większą swobodę.