Zapraszamy do współpracy
71 354 23 37 | 609 572 059 | biuro@tasta.pl

Markizolety 780/840, 745/845

Stylowa kombinacja: w połowie pionowa, w połowie wyposażona w składane ramiona, a do tego w całości bardzo funkcjonalna.
 
Markiza markilux?, którą charakteryzuje bardzo dobra stabilność i naprężenie poszycia - dzięki ekskluzywnemu układowi ślizgowemu ze zoptymalizowanymi sprężynami pneumatycznymi oraz zabezpieczeniem przed odbijaniem markizy.
 

Kaseta / montaż

Kaseta utrzymuje całą markizę markilux? i jest niezwykle stabilna. Długi profil gwarantuje łatwy, dostosowany do indywidualnych potrzeb montaż na ścianie.
Za pomocą elementów dystansowych markizę markilux? - 745/845 można zamontować bezpośrednio na ramie okiennej lub na ścianie. Kształt kasety: okrągły lub kwadratowy

Napęd

Markiza jest seryjnie wyposażona w napęd manualny (przegub kardana i korba stożkowa). Silnik elektryczny (silnik wewnętrzny z elektronicznym wyłącznikiem krańcowym) jest dostępny jako wyposażenie dodatkowe.

Poszycie

Możliwość zastosowania wszystkich poszyć markizowych markilux? - zależnie od tego, jakie zacienienie chcecie Państwo uzyskać poza zasłonięciem okna.

Opcje dodatkowe

Czujniki nasłonecznienia i siły wiatru

Dzięki czujnikom nasłonecznienia i siły wiatru możecie Państwo spokojnie wypoczywać i obserwować reakcje swojej markizy markilux?: zmiana pogody sprawia, że cała automatyka sama zadba o odpowiednie dostosowanie pozycji markizy. Państwa markiza markilux? automatycznie się otworzy, gdy zacznie świecić słońce, albo zostanie schowana w kasecie w momencie, gdy na dworze pojawi sie silniejszy wiatr.

Czujniki nasłonecznienia i siły wiatru stanowią niezwykle praktyczną pomoc szczególnie wtedy, gdy zamierzacie Państwo chronić pomieszczenia wewnątrz budynku przed zbyt mocnym wzrostem temperatury. Ten komfort jest niezwykle przyjemny i praktyczny w przypadku zacieniania pokoi mieszkalnych i sypialni - zatrudnijcie Państwo swoją markizę markilux? jako "pogodowego lokaja"!

 

Napędy silnikowe i zdalne sterowanie

Potrzebne są guziczki: wyposażona w silnik elektryczny markiza markilux? reaguje na polecenia wydawane za pośrednictwem przycisków. W przypadku, gdy dodatkowo wyposażycie ją Państwo w pilota zdalnego sterowania, wtedy sterowanie markizą będziecie mogli przeprowadzać na odległość. Nowy pilot markilux charakteryzuje się nie tylko ładnym wyglądem. Jest dostarczany w wersji 1- lub 4-kanałowej i pracuje na częstotliwości 433 Mhz.

To dodatkowy komfort, który powinniście sobie Państwo zafundować.

Układy mechaniczne markizy markilux? pracują bardzo lekko i płynnie, dlatego właśnie można je obsługiwać za pomocą korby ręcznej bez użycia siły. Obsługa za pomocą silnika elektrycznego jest jednak zdecydowanie przyjemniejszą alternatywą: żeby zrealizować ten zamiar wystarczy zwykłe przyłącze elektryczne na zewnątrz budynku. Dostępna jest również możliwość sterowania pracą silnika za pośrednictwem przełącznika umieszczonego w pomieszczeniu - sterowanie za pomocą pilota jest jednak mniej widoczne i daje Państwu większą swobodę.

Strój markizy markilux? w stylu high-tech

Sunsilk to materiał, z kótrego są utkane markizowe marzenia: Nowoczesna tkanina z niezwykle drobnych, gładkich włókien high-tech - o wiele lżejsza niż klasyczne poszycia markizowe, odporna na zrywanie i działanie promieni słonecznych a także na zabrudzenia. Największą zaletą poszyć sunsilk jest jednak jaskrawość braw: Dzięki temu pod Państwa markizą markiluxR możecie się cieszyć bajecznie kolorowym letnim światłem.

Tkanina sunsilk nie jest wykonana z włókien akrylowych, lecz z poliestru: to dlatego te tkanina jest bardziej odporna na działanie słońca, przepuszcza więcej światła i prezentuje tak żywe barwy. Poszycia sunsilk gwarantują jednak - co oczywiste - niezawodną oslonę przed promieniami słonecznymi i szkodliwym promieniowaniem UV.

Rozmiar

Wedle życzenia. Dzięki możliwości łączenia wielu markiz Państwa nowy markilux? dopasuje się rozmiarem do każdego okna.