Zapraszamy do współpracy
71 354 23 37 | 609 572 059 | biuro@tasta.pl

Markizy tarasowe Dragon Jupiter

Najbardziej uniwersalna markiza o konstrukcji klasycznej z belką nośną, zaprojektowana z myślą o zapewnieniu komfortu i radości z użytkowania przez długie lata. Najbardziej wymagających klientów usatysfakcjonuje możliwość wyboru, bez dopłaty, jednego z 3 kolorów konstrukcji (biały, piaskowy, brązowy). Ze względu na swoją wyjątkową wytrzymałość JUPITER często wykorzystywany jest podczas deszczu. W standardzie znalazła się rynienka odprowadzająca wodę, a elementy spajające zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Przyjęcia, wspólne biesiadowanie do późnych godzin nocnych, radość ze wspólnej zabawy nie zostanie zakłócona przez zmieniające się warunki atmosferyczne.

Wymiary montażu

WyszczególnienieDane techniczneUwagi
   
Szerokość2,0 m do 12 m 
Wysięg1,5 m / 2 m / 2,5 m / 3 m / 3,5 m / 4 m / 4,25 m 
Napędelektryczny lub ręczny(w standardzie ręczny
i elektryczny sterowany przełącznikiem naściennym; korba 160 cm)
 
Kolor konstrukcjibiały, piaskowy lub brązowy do wyboru
(bez dopłaty)
 
PoszycieKolekcja tkanin akrylowych o najwyższym standardzie takich producentów jak: DICKSON, PARA, SWELA 
Regulacja kąta nachyleniaregulowany w zakresie od 4 do 85 st. 
Typ ramion"L" lub "XL" zależnie od wysięgu
(ilość ramion zależna od wysięgu)
 
MontażDo ściany lub sufitu
Montaz sufitowy na specjalne zamówienie.
 
Gwarancja5 lat 

Opcje dodatkowe

  • Kolor konstrukcji - Markiza dostępna w trzech kolorach: białym, brązowym i jasno kremowym. Jaki Ty wybierzesz kolor?
  • Przegroda wewnętrzna - Przegroda jest standardowym wyposażeniem markizy JUPITER. Dzieki niej poszycie na rurze nawojowej pozostaje osłonięte nawet gdy kaseta markizy nie jest zamknięta.
  • Falbana - Dostępna na życzenie.
  • Napęd elektryczny - Napęd elektryczny oraz pilot to wygoda, którą szybko docenisz.
  • Automatyka pogodowa - Automatyka pogodowa to spokój i bezpieczeństwo! Z nią nie musisz już pamiętać o złożeniu markizy przed wyjściem z domu - silnik zwinie markizę automatycznie jak tylko dostanie informacje, że siła wiatru przekroczyła dopuszczalny poziom. Wiele osób kupuje markizę by ochronić wnętrze domu przed nagrzewaniem się. Specjalnie dla nich automatyka pogodowa zawiera czujnik słoneczny! Daje on pewność, że markiza jest zawsze rozłożona gdy jest to potrzebne, niedopuszczając do nagrzewania się pomieszczeń. Na specjalne zamówienie również czujnik deszczowy. Automatyka pogodowa nie musi być zasilana z sieci. W ofercie mamy urządzenia zasilane siłą wiatru i baterią słoneczną. Brak jakichkolwiek kabli! Zasilania z sieci potrzebuje wyłącznie silnik markizy.