Zapraszamy do współpracy
71 354 23 37 | 609 572 059 | biuro@tasta.pl

Markizy tarasowe Selt Palladio 2040

PALLADIO 2040 charakteryzuje aluminiowa kaseta ochronna osłaniająca materiał oraz zastosowanie "systemu wysuwnego", który pozwala na regulację nachylenia ramion markizy bez przesuwania kasety ochronnej oraz umożliwia automatyczne podnoszenie ramion podczas końcowej fazy składania tak, aby belka przednia przylegała do uszczelki i szczotki kasety ochronnej zapewniając osłonę materiału przed kurzem i wilgocią. Siła prostująca ramiona i napinająca tkaninę jest przenoszona ze sprężyny za pomocą łańcucha płytkowego ze stali nierdzewnej.
 
Konstrukcja markizy opiera sie na solidnej, stalowej, kwadratowej, belce do której mocowane są ramiona, uchwyty rury nawojowej i uchwyty mocujące. Umożliwia to swobodna regulację położenia elementów względem siebie. Specjalny system wsporników i uchwytow pozwala na łatwy i szybki montaż belki nośnej do ściany lub za pomocą dodatkowych uchwytów do sufitu lub pod dachem do drewnianych krokwi. Rownie prosty jest demontaż markizy w celu czyszczenia i konserwacji.

Wymiary montażu

WyszczególnienieDane techniczne Uwagi
    
Szerokość max.7 m  
Wysięg1,6; 2,1; 2,6; 3,1; 3,35; 3, 6 m  
Wysięg max.3,6 m  
Szer. max. z profilami łączonymi16 m  
Szer. min.wysięg + 0,6 m  
Ramionarozkładane, aluminiowe, ze spręyną i łańcuchem płytkowym, poziomowanie ramion złożonych  
Kąt pochyłu 0 do 55 st.  
Opcjonalnie uchwyty montażuściana, sufit, dach  
Śred. rury nawojowej70 mm.  
Kasetatak z uszczelką  
Kolor konstrukcjibiały  
Poszycie99 wzorów  
Falbanawysokość 23 cm, kształt wg wzornika  
Napęd ręvznykorba o długości 1,5; 1,8 m  
Napęd automatycznysilnik, silnik z awaryjnym zwijaniem ręcznym, pilot zdalnego sterowania, automatyka pogodowa wiatrowo-sloneczna