Zapraszamy do współpracy
71 354 23 37 | 609 572 059 | biuro@tasta.pl

Pergola RS 8000

System, ktory sprawia, że taras staje się przyjemnie zacienionym miejscem: wielkopowierzchniowa ochrona przed promieniami slonecznymi również bez przeszklenia.
 
Markilux? - RS-8000 to praktyczna, bezpieczna, i stabilna konstrukcja, która umożliwia montaż markizy markilux? - 8000 wszędzie tam, gdzie nie ma ogrodu zimowego - wszędzie tam, gdzie duża przestrzeń tylko czeka na to, by zostać zacieniona: np. w przedszkolach, restauracjach ogrodowych albo na tarasie.
 

Mocowanie i montaż

Ten system markilux? jest niezależnie ustawiony na stabilnych belkach nośnych albo mocowany na ścianie. Wszystkie profile i elementy łączące zostaly zaprojektowane i wykonane modułowo, co umożliwia ich bardzo latwy montaż.

Materiał

Rama skada się z profili aluminiowych, połączenia i płyty podłogowe są ocynkowane i malowane proszkowo. Jako wyposażenie dodatkowe (za dopłatą) można również nabyć optycznie interesujące profile osłonowe.

Rozmiar

Konstrukcja markilux? - RS-8000 może stanowić podbudowę do montażu nawet 3 połączonych markiz markilux? - RS-8000. Całe urządzenie może mieć maksymalny wysięg do 700 cm.